Ontmoet onze handhavers en bespreek wat er leeft!

Boa's Janira, Rick en Hans lachen naar de camera terwijl ze voor het gemeentehuis staan.

De handhavers van gemeente Neder-Betuwe houden vanaf 24 februari 2025 inloopmomenten in de kernen Kesteren en Dodewaard. Uit deze twee kernen krijgen we de meeste meldingen binnen. De handhavers werken via de inloopmomenten aan een goede verbinding met de inwoners van onze mooie gemeente Neder-Betuwe. 

Tijdens het inloopmoment zijn er steeds twee handhavers aanwezig. Ze kunnen vragen beantwoorden over veiligheid, leefbaarheid en handhaving en ze vertellen graag meer over hun rol als handhaver. Tijdens de inloopmomenten kunt u ook meldingen maken over bijvoorbeeld loslopende honden, jeugdoverlast, vuurwerkoverlast, fout geparkeerde voertuigen en nog veel meer.  

Data en tijden

We beginnen bij wijze van proef met vier inloopspreekuren: 

  • 24 februari van 19:00 tot 21:30 uur: verenigingshal De Eng in Dodewaard  
  • 27 februari van 19:30 tot 21:30 uur: Het Dorpshuis in Kesteren  
  • 26 maart van 19:30 tot 21:30 uur: Het Dorpshuis in Kesteren  
  • 28 maart van 19:00 tot 21:30 uur: verenigingshal De Eng in Dodewaard

Online een melding maken

Kunt u niet naar een van de inloopmomenten komen, maar wilt u toch een melding maken? Dat kan via de Avri-app of de website van de gemeente. U kunt ook tijdens kantooruren bellen met de gemeente via telefoonnummer 14 0488.  

Bij urgente meldingen: bel 0900 8844

Kan uw melding niet wachten tot de volgende dag, maar is het ook geen spoed? Bel dan met de politie via 0900 8844. De politie staat in contact met de handhavers en kan hen aansturen.